پیام صلح و دوستی مردم دزفول به نماینده سازمان ملل

به گزارش سایت مجمع انجمن های دوستی ایران با سایر کشورها، با همکاری مجمع روسای انجمن های دوستی ایران و دفتر نمایندگی انجمن های دوستی در دزفول طی ملاقاتی با خانم دکتر دوتسنکو نماینده سازمان ملل و رییس مرکز اطلاعات سازمان ملل در ایران(unic) پیام صلح و دوستی مردم دزفول با عنوان-سال 2019 سال احترام به فرهنگ و انسان-با ایشان اهدا شد.

این برنامه که با همکاری جناب آقای دکتر سیدان نائب رییس مجمع و آقای علیرضا قادرپناه نماینده انجمن های دوستی در دزفول برنامه ریزی شده بود با استقبال خانم دوتسنکو همراه بود.

ایشان وجود انجمن های مردمی را فرصتی مناسب برای تبادل اطلاعات و همکاری های فرهنگی دانست و خواهان همکاری با انجمن های دوستی در ایران شد.

او همچنین وجود اولین دانشگاه جهان با نام جندی شاپور در دزفول موهبتی الهی و فرصت خوبی برای تبادل فرهنگ ها دانستند که با بهره بردن از این موقعیت می توان برای صلح و دوستی انسانهای جهان از آن بهره مند شد.ایشان ضمن عرض تسلیت به مردم ایران به خاطر حادثه تروریستی در اهواز آرزوی جهانی آرام و همراه با دوستی برای همه جهانیان داشتند و قول دادند که در اولین فرصت به شهر دزفول سفر کنند.


این وب سایت متعلق به شبکه انجمن های دوستی ایران با سایر کشورها می باشد
طراحی و پشتیبانی: Porima