دفتر انجمن دوستی ایران و هند در چابهار تأسیس می شود

به گزارش روابط عمومى مجمع رؤساى انجمن هاى دوستى ايران با ساير كشورها؛ با هماهنگی رئیس انجمن دوستی ایران و هند، ضیافت شام به میزبانی سفير هند و همسرشان در منزل سفير هند برگزارشد.

در این برنامه اعضای انجمن دوستی ایران و هند ، هنرمندان و تنى چند از تجار حضور داشتند.

سؤراب کومار سفیر هند ضمن خوش آمدگويى گفت : روابط هند و ايران بسیار خوب است و انجمن دوستی ایران و هند نيز طی این چندسال اخیر برنامه های فرهنگى بسیارخوب و چشمگیری را برای نزدیکی هرچه بیشتر دولت ایران و هند انجام داده است.

وى اظهار داشت: با توجه به پتانسيل هاى انجمن دوستی ایران و هند ، فعالیت های این انجمن در جهت مرتبط نمودن تجار دو کشور می تواند سرفصل تازه ای در روابط تجاری دو ملت ایجاد کند.

سؤراب کومار عنوان کرد: چابهار نقطه عطف استراتژیکی برای کشور هند است و طبق گفتگوهایی که با دکتر رضا سیدان داشتم و پیشنهاد ایشان مبنی بر تأسیس دفتر انجمن دوستی ایران و هند در چابهار، اميدوارم بتوانیم با کمک به این انجمن تسهیل کننده امور در چابهار باشیم.

دکتر رضا سیدان رئیس انجمن دوستی ایران و هند گفت: روابط فرهنگی دو ملت ایران و هند بسیار عمیق و توسعه یافته است و انجمن دوستی ایران و هند نیز برای تحکیم این روابط تمام تلاش خود را به کارخواهد گرفت . به همین منظور طی گفتگوهایی که با دکتر کردی رئیس منطقه آزاد چابهار و همچنین سفارت ایران در دهلی نو داشتم قراربراین است که دفاتری در چابهار و دهلی نو برای هماهنگی های لازم تأسیس گردد.

اجرای موسیقی گروه "بنفش " به سرپرستی پیمان ابدالی بخشی از این برنامه بود.

 این وب سایت متعلق به شبکه انجمن های دوستی ایران با سایر کشورها می باشد
طراحی و پشتیبانی: Porima